Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rezerva v předposledním kole nebodovala

11.03.2019 | Martin Augustin

Ani v předposledním kole nejnižší okresní soutěže se naše rezerva nevymanila ze svého stínu, který ji v této sezóně provází. Opět se trápíme zejména v ofenzivě. V prvním zápase proti Slatině B si sice vytváříme dostatek příležitostí na skórování, ovšem po bezbrankové první půli dvakrát udeřil soupeř a my už stačili pouze snížit na 1:2. Ve druhém duelu jsme se proti Velké Bukové už neprosadili ani jednou a prohráli 0:4.

FK Union B – FK Slatina B 1:2 (0:2)

Pro 9. kolo posílil náš rezervní tým i kapitán áčka Vojtěch Štěrba. Byl to právě on, kdo se v první půli dostal do několika dobrých příležitostí sám a další šance pak připravil svým spoluhráčům, ovšem v koncovce jsme štěstí neměli. Do vedení mohl jít i soupeř, ale brankář Kotrla dokázal pokrýt desetimetrový kop. Po změně stran nás Slatina trestá za naši neproduktivitu dvěma zásahy a my prohráváme 0:2. Poté jsme zkoušeli hrát s vysunutým brankářem Kotrlou, soupeře tlačili, ale míč procpal do sítě až v samotném závěru Jaroslav Malec. Na pokus o vyrovnání tak bylo už pozdě. Škoda, z tohoto zápasu se určitě dalo něco získat.

FK Union B – FC Velká Buková 0:4 (0:2)

Buková, která hraje o medaile, už byla nad naše síly. Soupeř otevřel skóre z nepřímého kopu po odpískané malé domů a brzy poté jsme inkasovali i podruhé. Poté si sice dokážeme vytvořit několik šancí, ale dát gól je pro nás prostě obrovský problém. Snížením tak neskončí například ani únik dvou hráčů proti brankáři. Ve druhé půli inkasujeme potřetí při neúspěšné power play a o osudu zápasu je prakticky hotovo. Alespoň čestný úspěch Hajslovi sebrala branková konstrukce a z protiútoku Buková dovršila skóre na konečných 0:4.

Sestava: Kotrla – Štěrba, Ujka, Černý, Hajsl, Kříž, Pechar, Malec.