Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

B-tým se rozloučil s nepříliš úspěšnou sezónou vítězstvím

25.03.2019 | Jaroslav Malec

Účinkování B-týmu v sezoně 18/19 je po dnešku již minulostí. Rozpačitou sezonu jsme alespoň zakončili výhrou, i když s umístěním na předposlední příčce jsme už nic udělat nemohli. Přesto ne všechno bylo špatně, hlavně na defenzivě by se dalo příští rok stavět. Vždyť za celou sezonu jsme inkasovali 45 branek, jen první dva týmy tabulky dostaly o pár gólů méně. Chyběl nám ale střelec, hráč, který by dokázal zápasy rozhodovat. Pokud ho pro příští rok najdeme, předposlední příčka by se rozhodně opakovat neměla.

FK Union "B" - FC Kačice 1:2

Kačice se dokázaly prosadit v úvodu prvního dějství střelou ze strany hřiště, ale inkasovaným gólem jsme se nenechali zaskočit. Utkání bylo od začátku plné soubojů a po jednom z nich se dokázal prosadit Tomáš Formánek a vyrovnat. Nerozhodným stavem první poločas skončil, v tom druhém padl jeden gól, a to do naší sítě z rozehraného tresného kopu. Přes několik závarů a šancí jsme ale vyrovnat nedokázali a odešli poraženi v této sezóně typickým jednogólovým rozdílem.

FK Union "B" - FC Hornets Buštěhrad 2:1

Letos vzácný jev byl k vidění v utkání s Buštěhradem. Po brankách Malce a Pechara z prvního poločasu jsme totiž vedli 2:0. Hornets po přestávce pro nás trošku smolným gólem snížili, ale vyrovnat už jsme je ani přes tří minutovou power play nenechali a sezonu tak uzavřeli vítězstvím. Snad tu příští stejně tak začneme.

Sestava: Kotrla - Ujka, Černý, Malec, Pechar, Formánek