• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Turnaj

FK Union Slaný ve spolupráci s MCE Slaný pořádají:

Zimní pohár města Slaný 2011  futsal - FIFA

25.12. od 9:00 v hale Bios Slaný, 8 týmů, 2 skupiny po 4. Oceněny budou tři nejlepší celky, nejlepší střelec a nejlepší brankář. Všechna utkání budou řídit kvalifikovaní rozhodčí.

Po celou dobu turnaje bude zajištěno občerstvení přímo v hale.

Rozlosování a program turnaje budou zveřejněny zde, stejně tak po jeho skončení výsledky a fotogalerie.

Tým se považuje za přihlášený po uhrazení startovného ve výši 1000 Kč. Možno hradit převodem na účet 237372400 / 0300 - do poznámky pro příjemce uveďte jméno týmu.

Fotografie z minulého ročníku k vidění zde.

Zimní pohár města Slaný 2010

Rozlosování a propozice Zimního poháru města Slaný 2010

Doba utkání - 2x12 minut hrubého času

Hraje se podle pravidel futsalu, vyjimkou jsou 10m kopy za akumulované fauly, toto pravidlo je zrušeno

Z každé skupiny postupují nejlepší 2 mužstva

Při nerozhodném výsledku ve finálových hápasech se kopají 3 série penalt, pokud se nerozhodne, hraje se do rozhodnutí po jednom

Po ČK může nastoupit hráč v dalším zápase

Mužstvo je povino se dostavit k času svého utkání, upozorňujeme, že uvedené časy zápasů jsou orientační a nejsou závazné.

Pokud mužstvo nenastoupí k zápasu, výsledek zápase kontumuje se stavem 0:3

Prezence mužstva 20 minut před utkáním

Vánoční turnaj byl rozlosován, ve skupině A se střetne Čechie Slaný, MCE Slaný, Hrasl Slaný a Sparta Slaný.
Ve skupině B svoje síly změří Olympik Mělník U18, DFK Slaný, FK Union Slaný a Tatran Zlonice

Představení účastníků turnaje:

RSC Čechie Slaný - tým hrající 2. ligu západ, ve které se Čechii letos příliš nedaří. Tento tým však v průběhu sezony značně posílil a tak lze očekávat v druhé části sezony mnohem lepší výsledky. Jeden z favoritů turnaje. Mezi největší osobnosti týmu patří Hafenrichter, Chadima a Kozák

MCE Slaný - přední tým divize A, v posledních sezonách vyhrál 2x po sobě memoriál Slance, v poslední době však nepodává nijak oslnivé výkony a doplácí především na špatné první poločasy. Mezi osobnosti týmu patří Volf, Hrdlička a Zíma.

Hrasl Slaný - aktuálně 2. tým KP hraje pohledný futsal a zatím se příliš neprojevil odchod opory Průchy do konkurenční Čechie. Příjemné překvapení letošního roku. Mezi opory patří Kuba, Peška a Frolík

Sparta Slaný - mužstvo plné zkušených třicátníků bude patřit uričtě mezi favority. Mezi opory lze zařadit V. Sedláčka, Kozelku a Bauera

Olympik Mělník U18 - tým hrající 1. juniorskou ligu a KP St. Čech bude pro nás trochu neznámou, zatím hraje na špici KP a o jeho hře směrují taktéž pozitivní stránky, uvidíme jak se vyrovná s menší halou.

1. DFK Slaný - jeden z nejúspěšnějších okresních týmů, letos se mu však vůbec nedaří, doplatil na odchod brankáře Cílka a zranění klíčových hráčů. V posledních dnech tým však posílil o B. Mrštinu a Chvoje z Čechie Slaný a tak mužstvo může jen překvapit.

FK Union Slaný - nováček KP působil v úvody sezony rozpačitě, nyní se však nadechl ke skvělým výkonům a odpoutal se ze sestupových pozic. Mezi klíčové hráče lze považovat R. Hejduka, Štěrbu a Jalaghoniu.

Tatran Zlonice - i když Tatran hraje "jen" okresní přebor, nastupují v jeho řadách takový borci jako M. Špeta, Mucha, Vimr, Nagy, Demeter. Určitě černý kůn turnaje.

FK Union Slaný ve spolupráci s MCE Slaný pořádají:

Zimní pohár města Slaný 2010  futsal - FIFA

25.12. od 9:00 v hale Bios Slaný, herní systém 8 týmů, 2 skupiny po 4, první 2 týmy z každé skupiny postupují do vyřazovacích bojů. Oceněny budou tři nejlepší celky, nejlepší střelec a nejlepší brankář. Všechna utkání budou řídit kvalifikovaní rozhodčí.

Po celou dobu turnaje bude zajištěno občerstvení přímo v hale.

Zájemci se mohou hlásit na mailu: unionslany@seznam.cz Tým se považuje za přihlášený po uhrazení startovného ve výši 1000 Kč. Možno hradit převodem na účet 237372400 / 0300

Share/Save/Bookmark

Tabulka "A"