• Zmenšit velikost písma

Informace, propozice

Partneři turnaje:

O Turnaji:

Tradici zimního poháru založily dva slánské futsalové kluby, MCE Slaný a FK Union Slaný. Myšlenkou bylo vyplnit volno během vánočních svátků a přivést na jedno místo nejlepší regionální celky, což se v obou zatím pořádaných ročnících povedlo. Zimní pohár se i díky hojné účasti slánských celků z vyšších soutěží stal opravdovou futsalovou bitvou o Slaný s celou řadou dramatických soubojů. Jediným slánským vítězem je doposud FK Union Slaný z ročníku 2010, v druhém ročníku 2011 triumfoval FC Mělník - JS Agency. Otázkou zůstává, kdo zvedne nad hlavu putovní pohár v roce 2012, jisté je, že cesta za vítězstvím opět nebude pro nikoho snadná.

Propozice turnaje:

Termín turnaje
Prosinec 2012, 9:00 – 16:30, SH Bios Slaný

Systém turnaje:
2 skupiny po 4 týmech,

Postupují nejlepší 2 týmy ze skupiny do finálových bojů, následují dvě semifinále, souboj o třetí místo a finále

Pravidla
Hraje se podle pravidel futsalu v okresních soutěží Kladno (10m kop za 4. akumulovaný faul)
Doba utkání je 2x12 minut hrubého času, utkání od semifinále se hrají 2x15 minut  hrubého času)
Po ČK může nastoupit hráč v dalším zápase
Pokud mužstvo nenastoupí k zápasu, výsledek zápase kontumuje se stavem 0:3 ve prospěch soupeře
Prezence mužstva je 20 minut před prvním utkáním, mužstvo odevzdá soupisku se jmény a čísly před začátkem svého 1. zápasu

Přihlášení družstva
Družstvo se považuje za přihlášené převodem částky 950,-Kč na účet číslo
237372400/0300.

Startovné je nutné uhradit nejpozději 10.12.2012, do zprávy pro přijemce uvedte název družstva. V případě úhrady jiným způsobem kontaktujte organizátory turnaje