• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Nová sezóna pro nás odstartuje v neděli, do akce jde béčko!

Tento víkend na Kladensku startují okresní futsalové soutěže, což znamená, že ostrá část sezóny začíná také pro nás. Jako první půjde do akce náš B-tým, který bude i nadále startovat v Okr. soutěži II. třídy. 1. kolo je na programu v neděli 4. listopadu, kdy naší rezervu čekají dva zápasy. V 10:45 nastoupíme proti Borussii Hrdlív a ve 12:30 nás čeká duel se Sokolem Dobřichovice. A-tým pak započne svou třetí sezónu v okresním přeboru v sobotu 10. listopadu.

Na sezónu jsme se tradičně chystali již od začátku září, kdy odstartovaly čtvrteční tréninky v hale Bios. Část hráčů se ale scházela také při letních fotbálcích na venkovním hřišti u 3. ZŠ a čekání na halovou část sezóny jsme si zkrátili i letním turnajem v Pečicích na Příbramsku.

Co se týče hráčského kádru, tak ten bude velmi podobný jako v loňské sezóně. Již loni za nás nastupovala trojice futsalistů z Krakovce - Tomáš Černý, Adam Synek a Miloš Hajsl, jejichž hostování jsme změnili na přestupy. Ze stejného klubu navíc přichází také brankář Tomáš Kotrla, jenž se jeví na trénincích ve velmi pozitivním světle. Novým hráčem je pak také Josef Pechar, který patří do party mladíků, která by měla tvořit základ naší rezervy a případně se poprat i o místa v A-týmu. Tomáš Formánek bude pokračovat formou střídavého startu v juniorce pražské Sparty, kde se posune do výběru U19. Zároveň samozřejmě bude k dispozici i našim týmům. Po neděli bychom pak měli s největší pravděpodobností představit ještě jednu zajímavou posilu, ale jméno zveřejníme, až bude vše dotaženo do konce.

Naši fanoušci se pak mohou během sezóny těšit na několik překvapení, ale o nich budeme postupně informovat zase jindy... Držte nám v nové sezóně palce a doufáme, že budeme co nejvíce našich přátel a fanoušků potkávat i přímo na zápasech - hlavně v hale Bios, kde bude náš tým nastupovat k utkáním Okresního přeboru. :-)

Share/Save/Bookmark
Aktualizováno Sobota, 03 Listopad 2018 19:09