• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Béčko získalo první body

Premiérové body v nové sezóně získalo naše béčko. Čekat jsme na ně museli do čtvrtého zápasu sezóny. Po dvou porážkách v prvním hracím kole jsme podlehli také silnému kladenskému Ceresitu. Od bodů jsme ale zase tak daleko nebyli, o čemž svědčí i výsledek 1:2. Ve druhém utkání jsme pak dostali celek Blevic, který loňský ročník zakončil bez bodu. Zde jsme povinné výhry dosáhli a nakonec na naše poměry i slušně zastříleli. Zvítězili jsme 7:0.

FK Union B – Ceresit Hvězda Kladno 1:2 (0:1)

Proti soupeři, který loni skončil na medailových pozicích a stejné ambice má i letos, jsme velmi brzo inkasovali. Po smolné ruce před naším brankovištěm jsme čelili standardní situaci, kterou jsme nepobrali správně a soupeř zakončoval do prázdné. Ceresit byl i nadále lepším týmem. My kazili příliš mnoho rozehrávek, útočníci si nenabíhali do správných pozic a prostě jsme nebyli dostatečně futsaloví. Nejtěsnější skóre jsme přesto udrželi až do druhého poločasu, kdy tlak Ceresitu ještě zesílil a z toho vyplynula kombinace zakončená do odkryté branky. Zhruba pět minut před koncem nás nakopla kontaktní branka, kdy se Tomáš Formánek uvolnil na osu hřiště a hezkou střelou překonal brankáře soupeře. Poté jsme hru více vysunuli, začali soupeře napadat a Ceresit najednou měl problémy. Z několika nadějných situací jsme ale vyrovnání nevytěžili a tak se z výhry 2:1 radoval soupeř.


FK Union B – FK Blevice 7:0 (2:0)

Šlágrem hracího kola byl jednoznačně duel mezi naší rezervou a Blevicemi. Oba giganti byly po třech kolech bez bodu a tak se dal očekávat litý boj se skromným brankovým přídělem. :-) Ale teď už vážně. Zápas začal opatrně, na naše hráče v úvodu asi trochu dolehla nervozita z toho, že pokud bychom neporazili ani tohoto soupeře, tak pak už bychom nebodovali asi s nikým. Probuzení přišlo zhruba v polovině úvodního dějství, kdy jsme zjistili, že pokud si balóny začneme dávat po zemi a v pohybu, tak budeme soupeře přehrávat a z toho vyplynuly i dva góly v síti soupeře. Poté zahrozily i Blevice, které si připravily velkou šanci po rohovém kopu. Zakončení nepokrytého hráče ale reflexivně vyrazil náš brankář a dorážka naštěstí skončila nad brankou. Po změně stran nás definitivně uklidňuje třetí a čtvrtý gól. Poté naši hráči chtějí střílet i další góly a šancí si vytvářejí hodně. V této snaze však za sebou několikrát nechávají i osamocené hráče soupeře, kteří ale Augustina v naší bráně nedokázali prostřelit. Do konce utkání naopak skórujeme ještě třikrát my a duel tak vyhráváme 7:0. Mezi pozitiva můžeme, kromě třech bodů a čistého konta, zařadit také hattrick TOmáše Formánka a premiérový gól Adama Durčanského v dresu Unionu.

Sestava: Augustin – Formánek, Hajsl, Černý, Richter – Týbl, Malec, Kříž, Durčanský.

Share/Save/Bookmark
Aktualizováno Pondělí, 19 Listopad 2018 04:05  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Tabulka "A"

 Tabulka FK Union
1.1. DFK Slany37
2.RSC Cechie Slany B37
3.Slavoj Kladno 37
4.FK Union Slaný35
5.FC Foboz Slany33
6.SK Omask Kovo Kladno33
7.PK Trebusice B31
8.AC Sparta Slany29
9.MCE Slany B29
10.F.C. Brandysek B28
11.FC Tatran Zlonice25
12.KLC Klobuky25

Tabulka "B"

 Tabulka FK Union
1.FC Velka Bukova28
2.RSC Cechie Slany C 28
3.Ceresit Hvezda27
4.FK Kacice21
5.FK Union Slany B20
6.Sokol Dobrichovice B19
7.FK Borussia Hrdliv16
8.Jafra FK Slany15
9.SK Stehelceves12
10.HoChoDoNe Bratronice6
11.Blevice 730

Login

Hledat

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 25 

Počet návštěv

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes35
mod_vvisit_counterVčera87
mod_vvisit_counterTento týden256
mod_vvisit_counterTento měsíc980