Muži B 2019 - 2020, Okresní soutěž II. třídy
1 |
• |
Sokol Dobřichovice B |
16 |
12 |
1 |
3 |
55:42 |
13 |
37 |
2 |
• |
FC Velká Buková |
14 |
10 |
3 |
1 |
58:30 |
28 |
33 |
3 |
• |
Jafra FK Slaný |
15 |
10 |
1 |
4 |
54:27 |
27 |
31 |
4 |
• |
TJ TZ Atlantic Rakovník |
13 |
9 |
1 |
3 |
45:33 |
12 |
28 |
5 |
• |
FC Slatina B |
15 |
7 |
3 |
5 |
83:41 |
42 |
24 |
6 |
• |
FK Union Slaný B |
14 |
7 |
0 |
7 |
47:28 |
19 |
21 |
7 |
• |
TJ Slabce |
16 |
6 |
0 |
10 |
30:55 |
-25 |
18 |
8 |
• |
SK Stehelčeves |
14 |
3 |
1 |
10 |
35:58 |
-23 |
10 |
9 |
• |
RSC Čechie Slaný C |
14 |
3 |
0 |
11 |
30:62 |
-32 |
9 |
10 |
• |
Blevice 73 |
13 |
0 |
0 |
13 |
9:70 |
-61 |
0 |
Tabulky
Pos |
Tým |
Z |
B |
1 |
PK
Třebusice |
10 |
27 |
2 |
RSC Čechie
Slaný |
10 |
24 |
3 |
1. DFK
Slaný |
10 |
19 |
4 |
FK Union Slaný |
10 |
15 |
5 |
FC Tatran
Zlonice |
10 |
13 |
6 |
SK Omask
Kovo Kladno |
10 |
12 |
7 |
FC Foboz
Slaný |
10 |
12 |
8 |
TJ TZ
Atlantic Rakovník |
10 |
5 |
9 |
KLC
Klobuky |
10 |
2 |
Pos |
Tým |
Z |
B |
1 |
FC Brazil
Kladno B |
8 |
19 |
2 |
FC
Atletico Slaný |
8 |
17 |
3 |
RB
Vinařice |
8 |
15 |
4 |
FK Union Slaný B |
8 |
13 |
5 |
1. FC
Slavoj Kladno |
8 |
11 |
6 |
FC Velká
Buková |
8 |
10 |
7 |
TJ Sokol
Dobřichovice B |
8 |
9 |
8 |
TJ Slabce |
8 |
6 |
9 |
SK
Stehelčeves |
8 |
2 |
Utkání
Muži A | sobota 16.12.2023, 12:30
5. kolo
Muži A | sobota 16.12.2023, 13:05
6. kolo
Muži A | sobota 13.01.2024, 09:00
FC FOBOZ Slaný - FK Union Slaný
3:2 (2:0)
Muži A | sobota 13.01.2024, 10:10
8. kolo
Muži A | sobota 27.01.2024, 12:30
9. kolo
Muži A | sobota 27.01.2024, 13:05
10. kolo
5. kolo
Zlonice | - | FK Union |
6. kolo
FK Union | - | Omask Kladno |
FC FOBOZ Slaný - FK Union Slaný
3:2 (2:0)
8. kolo
FK Union | - | Třebusice |
9. kolo
1. DFK Slaný | - | FK Union |
10. kolo
FK Union | - | Atlantik Rakovník |
Muži B | neděle 10.12.2023, 11:20
3. kolo
Muži B | neděle 10.12.2023, 11:55
4. kolo
Muži B | neděle 07.01.2024, 13:05
5. kolo
Muži B | neděle 07.01.2024, 13:40
6. kolo
Muži B | neděle 21.01.2024, 10:45
7. kolo
Muži B | neděle 21.01.2024, 11:20
8. kolo
3. kolo
Union Slaný B | - | Velká Buková |
4. kolo
Slavoj Kladno | - | Union Slaný B |
5. kolo
Vinařice | - | Union Slaný B |
6. kolo
Union Slaný B | - | Brazil Kladno B |
7. kolo
Slabce | - | Union Slaný B |
8. kolo
Union Slaný B | - | Dobřichovice B |