Muži A 2019 - 2020, Okresní přebor Kladno
1 |
• |
FC FOBOZ Slaný |
16 |
13 |
1 |
2 |
90:34 |
56 |
40 |
2 |
• |
FC Tatran Zlonice |
14 |
11 |
0 |
3 |
63:34 |
29 |
33 |
3 |
↑ |
FK Union Slaný |
14 |
8 |
1 |
5 |
51:43 |
8 |
25 |
4 |
↓ |
SK Omask Kovo Kladno |
16 |
8 |
1 |
7 |
67:60 |
7 |
25 |
5 |
↓ |
PK Třebusice B |
14 |
8 |
0 |
6 |
43:36 |
7 |
24 |
6 |
• |
RSC Čechie Slaný B |
15 |
6 |
1 |
8 |
57:75 |
-18 |
19 |
7 |
• |
AFK Rozdělov |
13 |
5 |
1 |
7 |
58:65 |
-7 |
16 |
8 |
• |
1. DFK Slaný |
15 |
3 |
2 |
10 |
36:66 |
-30 |
11 |
9 |
• |
MCE Slaný B |
14 |
3 |
1 |
10 |
39:71 |
-32 |
10 |
10 |
• |
FC Brandýsek B |
13 |
3 |
0 |
10 |
32:52 |
-20 |
9 |
Tabulky
Pos |
Tým |
Z |
B |
1 |
PK
Třebusice |
10 |
27 |
2 |
RSC Čechie
Slaný |
10 |
24 |
3 |
1. DFK
Slaný |
10 |
19 |
4 |
FK Union Slaný |
10 |
15 |
5 |
FC Tatran
Zlonice |
10 |
13 |
6 |
SK Omask
Kovo Kladno |
10 |
12 |
7 |
FC Foboz
Slaný |
10 |
12 |
8 |
TJ TZ
Atlantic Rakovník |
10 |
5 |
9 |
KLC
Klobuky |
10 |
2 |
Pos |
Tým |
Z |
B |
1 |
FC Brazil
Kladno B |
8 |
19 |
2 |
FC
Atletico Slaný |
8 |
17 |
3 |
RB
Vinařice |
8 |
15 |
4 |
FK Union Slaný B |
8 |
13 |
5 |
1. FC
Slavoj Kladno |
8 |
11 |
6 |
FC Velká
Buková |
8 |
10 |
7 |
TJ Sokol
Dobřichovice B |
8 |
9 |
8 |
TJ Slabce |
8 |
6 |
9 |
SK
Stehelčeves |
8 |
2 |
Utkání
Muži A | sobota 16.12.2023, 12:30
5. kolo
Muži A | sobota 16.12.2023, 13:05
6. kolo
Muži A | sobota 13.01.2024, 09:00
FC FOBOZ Slaný - FK Union Slaný
3:2 (2:0)
Muži A | sobota 13.01.2024, 10:10
8. kolo
Muži A | sobota 27.01.2024, 12:30
9. kolo
Muži A | sobota 27.01.2024, 13:05
10. kolo
5. kolo
Zlonice | - | FK Union |
6. kolo
FK Union | - | Omask Kladno |
FC FOBOZ Slaný - FK Union Slaný
3:2 (2:0)
8. kolo
FK Union | - | Třebusice |
9. kolo
1. DFK Slaný | - | FK Union |
10. kolo
FK Union | - | Atlantik Rakovník |
Muži B | neděle 10.12.2023, 11:20
3. kolo
Muži B | neděle 10.12.2023, 11:55
4. kolo
Muži B | neděle 07.01.2024, 13:05
5. kolo
Muži B | neděle 07.01.2024, 13:40
6. kolo
Muži B | neděle 21.01.2024, 10:45
7. kolo
Muži B | neděle 21.01.2024, 11:20
8. kolo
3. kolo
Union Slaný B | - | Velká Buková |
4. kolo
Slavoj Kladno | - | Union Slaný B |
5. kolo
Vinařice | - | Union Slaný B |
6. kolo
Union Slaný B | - | Brazil Kladno B |
7. kolo
Slabce | - | Union Slaný B |
8. kolo
Union Slaný B | - | Dobřichovice B |